top of page

PARTNEŘI

Specializujeme se na vyhledávání partnerů a investičních příležitostí, které nabízejí přidanou hodnotu. Důvěru jsme dali a dáváme pouze společnostem, které dávají smysl nejen v rámci diverzifikace a výše výnosu ale také v zajištění. Diverzifikujeme portfolia mezi různá odvětví, dáváme přednost partnerům, kteří se specializují na svůj konkrétní obor a vněm vynikají. Především se soustředíme na odvětví, která nepodléhají hospodářskému cyklu a nabízejí tak větší jistotu a pravidelné zhodnocení.

Empty Factory

 PRŮMYSL 

Řádově menší, ale atraktivní investice ve formě venture kapitálu s možností podílet se na investici v roli aktivního zajištěného investora. Možnost místa v dozorčí radě, majetkový podíl v projektu apod. Blízká a aktivní komunikace s investičním partnerem.

Empty Factory

 FINANČNÍ   SLUŽBY 

Poskytování nebankovních úvěrů se zástavou nemovitostí, krátkodobé spotřebitelské úvěry, nebo správa dluhového portfolia. Oblast, která aktuálně nabízí mnoho příležitostí i mnoho forem vstupu. Atraktivní investice, regulovaný produkt, nebo také nadstandardní zajištění ve formě zástavy nemovitosti.

Empty Factory

 REAL ESTATE 

Trh s nemovitostmi byl vždy atraktivní pro konzervativní investory. Soustředíme se především na investice do průmyslových parků a logistických center, které nabízejí velmi stabilní a pravidelný výnos díky dlouhodobosti nájemních smluv a kvalitě nájemníků. Velmi atraktivní sektor s velkým potenciálem dalšího růstu. 

Solar Energy

OBNOVITELNÉ ZDROJE

OZE jsou v dnešní době nezbytnou součástí každého konzervativního investičního portfolia. Výnosy z obnovitelných zdrojů jsou stabilní a dlouhodobé, navíc tento sektor není nijak ovlivněn ekonomickými cykly. Stabilní růst, garantované výkupní ceny, vysoké zajištění. 

Empty Factory

 TECHNOLOGIE 

Technologie jsou budoucnost. Jsou nositelem ekonomického růstu a pokroku. Investovat do moderních technologií znamená investovat do budoucnosti. I konzervativním způsobem se dá investovat do nových software řešení, která usnadňují život, zefektivňují celá odvětví a přinášejí tak zajímavý výnos.

Chcete se dozvědět více?

Zajímáte se o konkrétní příležitosti?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi setkáme osobně.

KPI_transp.png
bottom of page