top of page

O NÁS

Klub Privátních Investorů

V oblasti privátních investic máme již mnohaleté zkušenosti, kterých využíváme k posouzení zajímavých příležitostí, analýze rizik a sestavení portfolia nebankovních investic. To navrhneme na míru, právě podle preferencí a očekávání každého klienta. Jsme hrdí na naše interní analýzy konkrétních příležitostí a rádi se s Vámi o ně podělíme.

Nejsme investiční zprostředkovatel, ani broker. Proto se můžete spolehnout, že každá příležitost, kterou Vám nabídneme, byla pečlivě vybrána a posouzena tak, aby zapadala koncepčně do portfolia a aby nabízela maximální možnou míru zabezpečení a také transparentnosti.

 

Našimi klienty jsou fyzické i právnické osoby, podnikatelé a majitelé firem, vrcholoví sportovci a další úspěšní lidé, kteří nehledají způsob, jak zbohatnout přes noc, ale chtějí mít své vydělané peníze bezpečně uloženy tak, aby jim přinášely pasivní příjem převyšující inflaci. Zakládáme si na profesionálních vztazích na osobní úrovni. Vážíme si každého našeho klienta a vždy se snažíme o individuální přístup u každé konzultace. 

Jsme přesvědčení, že cílem stabilního portfolia je kombinace  atraktivního výnosu, adekvátní likvidity a minimalizace rizik. Toho dosahujeme za pomocí diverzifikace mezi různá odvětví od developmentu a průmyslových nemovitostí, přes strojírenství a automotive, po finanční sektor. Pozornost věnujeme také hi-tech sektoru a software developmentu.  

Team

Náš Tým

Vacek.JPG

Tomáš Vacek 

Partner | Key Account Manager

vacek@klubpi.com

Telefon: +420 608 203 219

Kožíšková_modrá- vážná - pěkná.jpg

Petra Kožíšková 

Partner | Key Account Manager 

koziskova@klubpi.com

Telefon: +420 603 348 524

Havlena.JPG

Martin Havlena

Partner | Key Account Manager

havlena@klubpi.com

Telefon: +420 792 758 865

Chcete se dozvědět více?

Zajímáte se o konkrétní příležitosti?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi setkáme osobně.

KPI_transp.png
bottom of page